پیش فروش مجتمع مسکونی بنفشه 2

 

شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران در نظر دارد تعداد محدودی از آپارتمان های در حال احداث خود واقع در شهر جدید اندیشه - فاز 4- خیابان توحید جنوبی ، خیابان حکمت ،خیابان فارابی، مجتمع مسکونی بنفشه 2 را مطابق مصوبه شماره 192 مورخ 98/03/26  هیئت مدیره شرکت پیش فروش نماید. لذا داوطلبین محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر همه روزه تا ساعت 17 به واحد فروش و واگذاری شرکت واقع تهران, خیابان گاندی،خیابان بیست و یکم ، پلاک 3 , دفتر فروش شرکت مراجعه و یا با شماره تلفن  3-88661161  تماس حاصل فرمایند. مشخصات واحدهای منتخب فروش و شرایط دریافت وجه به شرح ذیل می باشد .

شرایط پیش فروش:

شرایط پرداخت بنفشه2-نسخه 2

اولویت انعقاد قرارداد:

 متقاضیان می بایست به نام شخص خریدار مبلغ 1.500.000.000 ریال به حساب شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران جهت پیش ثبت نام به شماره حساب 440080004607 نزد بانک مسکن واریز و با در دست داشتن اصل فیش واریزی به واحد فروش شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران جهت انتخاب واحد و انعقاد قرارداد مراجعه فرمایند.

 اولویت انتخاب واحدها به ترتیب اولویت زمان واریز وجه می باشد.

 مبلغ اختلاف 25% انعقاد قرارداد ظرف مدت 24 ساعت پس از انتخاب واحد می بایست به حساب شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران واریز و یا از حساب سرمایه گذاری مسکن تهران به حساب خریدار عودت داده می شود. بدیهی است در غیر اینصورت ثبت نام باطل شده و مبلغ واریزی به حساب متقاضی عودت داده می شود .

مشخصات پروژه بنفشه 2 بر اساس بلوک

مشخصات بلوک C بنفشه 2  تیپ C-2  

پلان بلوک C

مشخصات بلوک 1-a بنفشه 2

مشخصات بلوک 2-a بنفشه 2

 تیپ A-3

پلان بلوک A موقعیت بلوک بنفشه 2

 

پروژه مجتمع مسکونی جماران

 

عکس پروژه جماران  

 پروژه مجتمع مسکونی جماران در منطقه نیاوران با آب و ﻫﻮای منحصر به فرد و ﻣﻄﺒﻮع و فضای سبز و نزدیکی به سسلسله جبال البرز مرکزی قرار دارد و این موارد با وجود پارک جمشیدیه که یکی از پارک های زیبا و معروف تهران بوده به زیبایی و لطافت هوای آن منطقه افزوده است.

مجتمع مسکونی جماران همجوار منطقه جمشیدیه ، در منطقه جماران با زمینی به مساحت 4000 متر مربع به آدرس : تهران ، نیاوران ، خیابان فیضیه، خیابان جبلی، خیابان حسن پور کوچه ششم پلاک 9  بصورت سه بلوک با ساختار سنتی شکل متشکل از 60  واحد در 10 طبقه با زیر بنایی به وسعت 18756.59 متر مربع و با ساختار فضای سبز و دلنشین ، آب نما به همراه تزئینات زیبا و نور پردازی به منظور جلب رضایت مشتریان طراحی و در دست ساخت می باشد و با توجه به اینکه این پروژه در کلاس ساختمانی لوکس بر اساس استانداردهای ایمنی و ساختمانی روز دنیا تعریف شده است و با امکانات فراوانی از جمله سالن ورزشی مجهز، سه لابی مجلل درخور بنای مدرن و سالن اجتماعات مجهز، و همچنین سیستم اعلام حریق و BMS و روف گاردن برای ساختمان تعبیه شده است.

شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران با احترام به حق انتخاب مشتریان ، مساحت آپارتمانهای این مجموعه را با طراحی ویژه بعنوان سبدی متشکل از واحدهایی به مساحت 116 متر مربع الی 365  متر مربع  جهت پاسخگویی به هر نوع نیازی به خریداران ارائه داشته.

شکل کلی مجتمع بصورت 3 بلوک مجزا می باشد و سازه ساختمان از نوع فلزی وسقف بتنی ( کامپوزیت ) و با در نظر گرفتن آیین نامه های موضوع مقررات ملی ساختمان و همچنین آیین نامه ی طراحی سازه ها در برابـر زلـزلـه با بالاترین استانداردها طراحی شده است. نظارت بر حسن عملیات اجرایی توسط دفتر فنی این شرکت ، مهندسین مشاور و  واحد کنترل کیفی به منظور تعهد به کیفیت ساخت با برند سرمایه گذاری مسکن تهران در طی مدت زمان ساخت و تکمیل پروژه در یقین به مسکن خوب زندگی را زیباتر می کند اعمال و انجام میشود. 

 

جماران

 محل پروژه جماران

عکس هوایی جماران

پروژه جماران