برگزاری مراسم روز مرد به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی (ع)


روز مرد
روز مرد
روز مردحضرت علی (ع) نمونه و اسوه عدل و انسانی کامل و بی نظیر بود که در طول زندگی گهر بار و پر برکتش یاریگر حق و رهبری آزاده و پناه مظلومان و ستمدیدگان بود .

حضرت علی (ع) در سیزدهم رجب در دل کعبه قدم به عرصه گیتی نهاد و قلب مشتاقان و عاشقانش را محسور نمود و با نحوه عمل به دین و روش زندگی خویش ، همچون خورشیدی فروزان و راهبری آگاه همگان را با مسیر تعالی و رسیدن به حقیقت اسلام ناب محمدی آشنا کرد.

فرا رسیدن سیزده رجب سالروز ولادت امیر المومنین حضرت علی (ع) بزرگ مرد عدالت و معنویت و مظهر شجاعت به نام روز پدر مزین گردیده است .

به همین مناسبت واحد روابط عمومی این شرکت  با حضور در واحد های مختلف مجموعه ضمن عرض خسته نباشید و تبریک این روز پر برکت با اهدای شیرینی و شاخه گلی ، به کلیه پرسنل تبریک گفت و به جهت تلاش شبانه روزی این بزرگ مردان از ایشان تجلیل و تقدیر بعمل آورد.

لازم به ذکر است آیین این سنت دیرینه در کشور عزیزمان ایران همه ساله با فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت علی (ع) برگزار میگردد و همه شیعیان عزیز کشورمان در تلاش هستند تا این روز بزرگ و با شکوه را به بهترین شکل در سراسر کشور عزیزمان برگزار نمایند و از همه مردان و پدران این سرزمین به بهترین شکل ممکن تقدیر به عمل آورند.

شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران سهامی (عام) این روز بزرگ و پر برکت را به همه مردان و پدران این سرزمین تبریک و تهنیت میگوید و از خداوند متعال برای همه آنان آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت از خداوند متعال خواستار است.

امید است با توکل به خداوند بزرگ پدران و مردان این سرزمین با تلاش و کوشش در تمام عرصه ها باعث سرافرازی و سربلندی هر چه بیشتر ایران عزیزمان گردند.

۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۹:۴۵
روابط عمومی مسکن تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید